Prapremiera "Uroczyska"

Prapremiera "Uroczyska" za nami! Nasz najnowszy plenerowy spektakl oparty na motywach dramatu "Zaczarowane koło" Lucjana Rydla wystawiliśmy 8.07.2018 r. przy stawie przy ulicy Zwycięstwa w Jasieniu (woj. Opolskie). Zarówno pogoda jak i frekwencja dopisały - co widać na zdjęciach, które zawdzięczamy pani Milenie Zatylna z "Kulisów powiatu Kluczbork Olesno"

Realizacja tego spektaklu nie byłaby możliwa bez wysiłku wielu osób. Chcielibyśmy podziękować przede wszystkim Stowarzyszeniu Rozwoju i Odnowy Wsi Jasienie za możliwość wystąpienia w tak malowniczym miejscu. Dziękujemy Gminie Lasowice Wielkie oraz Starostwu Powiatowemu Kluczbork, Radzie Sołeckiej Jasienia i Stowarzyszeniu LGD "Dolina Stobrawy" za wsparcie. Podziękowania za możliwość dotarcia do źródeł kultury wiejskiej ślemy też w stronę Muzeum Wsi Opolskiej w Opolu i nie możemy doczekać się na dalszą współpracę! Specjalne podziękowania i uściski kierujemy do naszego managerki i opiekunki Liliany Łabudy!

I najważniejsze - dziękujemy z całego serca młodym i zdolnym aktorom, którzy z ogromnym zaangażowaniem stworzyli ten spektakl: Natalii Gryczce, Julii Lewandowskiej, Annie Obszańskiej i Łukaszowi Zgórce!

Patronat medialny naszego spektaklu objęło Radio Opole - poniżej znajduje się link do artykułu poświęconemu charakterystyce "Uroczyska".Komentarze

Popularne posty